Беба Кидс - Крем маица СОФИЈА (5191OZ0M43O03)

Беба Кидс - Крем маица СОФИЈА (5191OZ0M43O03)

Најниско 690,00 ден
На залиха
SKU
bk_bg_exmaicasofia1
Крем бела маица со кратки ракави со апликација во вид на пеперутка. Состав: Маица: 95% вискоза, 5% еластин; РАКАВ: 100% полиестер; Постава на ракав: 100% вискоза. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Крем бела маица со кратки ракави со апликација во вид на пеперутка. Состав: Маица: 95% вискоза, 5% еластин; РАКАВ: 100% полиестер; Постава на ракав: 100% вискоза. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.