Беба Кидс - Комплет лигавчиња Некс (1191OZ0A20R00)

Беба Кидс - Комплет лигавчиња Некс (3191OM0A20T00)

Најниско 426,00 МКД Регуларна цена 649,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_lignex
Комплет лигавчиња во сина, жолта и сива боја за момчиња. Состав:91% памук,9% еластин ; 95.1% памук; 4.9% еластин; 96.3% памук,3.7% еластин. Колекција пролет лето 2020 за момчиња.
Комплет лигавчиња во сина, жолта и сива боја за момчиња. Состав:91% памук,9% еластин ; 95.1% памук; 4.9% еластин; 96.3% памук,3.7% еластин. Колекција пролет лето 2020 за момчиња.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.