Беба Кидс - Маица АДАМ

Беба Кидс - Маица АДАМ (2191OM0M43E00)

Најниско 525,00 МКД Регуларна цена 749,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_maicaadam1
Памучна маица со кратки ракави со црвени и бели линии и илустрација на сидро. Состав: 100% памук. Редовна колекција пролет/лето 2019.
Памучна маица со кратки ракави со црвени и бели линии и илустрација на сидро. Состав: 100% памук. Редовна колекција пролет/лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.