Беба Кидс - Розова маица БЕЛА (5191OZ0M43R00)

Беба Кидс - Розова маица БЕЛА (5191OZ0M43R00)

Најниско 790,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_exmaicabella1
Розова маица со кратки ракави и илустрација на лебед за девојчиња. Состав: 95.5% памук, 4.5% еластин; ТУЛ:100% полиестер. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Розова маица со кратки ракави и илустрација на лебед за девојчиња. Состав: 95.5% памук, 4.5% еластин; ТУЛ:100% полиестер. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.