Беба Кидс- Маица Давор (2191OM0M10A00)

Беба Кидс- Маица Давор (2191OM0M10A00)

Најниско 395,00 МКД Регуларна цена 559,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_maicadavor
Крем маица без ракави со апликација за момчиња. Состав: 98% памук, 2% полиестер. Колекција пролет лето 2020 за момчиња.
Крем маица без ракави со апликација за момчиња. Состав: 98% памук, 2% полиестер. Колекција пролет лето 2020 за момчиња.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.