Беба Кидс - Маица ЕРИК (2191OM0M43T03)

Беба Кидс - Маица ЕРИК (2191OM0M43T03)

Најниско 435,00 МКД Регуларна цена 619,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_maicaerik1
Памучна тегет маица со илустрации. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња пролет/лето 2019.
Памучна тегет маица со илустрации. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња пролет/лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.