Беба Кидс -Бела маица НИНА (1191OZ0K20O01)

Беба Кидс -Бела маица НИНА (1191OZ0K20O01)

Најниско 559,00 ден
На залиха
SKU
bk_bg_maicanina1
Бела маица со кратки ракави со илустрации за девојчиња. Состав: 95% памук, 5% полиестер. Редовна колекција за девојчиња пролет/лето 2019.
Бела маица со кратки ракави со илустрации за девојчиња. Состав: 95% памук, 5% полиестер. Редовна колекција за девојчиња пролет/лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.