Беба Кидс - Сина-црвена-бела маица СМИТ (1191OM0M43T00)

Беба Кидс - Сина-црвена-бела маица СМИТ (1191OM0M43T00)

Најниско 435,00 МКД Регуларна цена 619,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_maicasmit1
Памучна маица со кратки ракави и илустрации. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Памучна маица со кратки ракави и илустрации. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.