Беба Кидс - Панталони ПРУГА

Беба Кидс - Панталони ПРУГА (2191OZ0P23O00)

Најниско 735,00 МКД Регуларна цена 1.049,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_pantpruga1
Крем бели памучни панталони со сиви линии. Состав: 100% памук. Редовна колекција пролет/лето 2019.
Крем бели памучни панталони со сиви линии. Состав: 100% памук. Редовна колекција пролет/лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.