Беба Кидс - Розова сукња ТИЛИ( 5191OZ0S11R00)

Беба Кидс - Розова сукња ТИЛИ (5191OZ0S11R00)

Најниско 695,00 МКД Регуларна цена 990,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_exsuknjatili1
Розова сукња за девојчиња. Состав: ТУЛ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% полиестер. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Розова сукња за девојчиња. Состав: ТУЛ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% полиестер. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.