Беба Кидс- Плава кошула ТРОПИК (2191OM0K10P03)

Беба Кидс- Сина кошула ТРОПИК (2191OM0K10P03)

Најниско 829,00 МКД Регуларна цена 1.179,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_koshtropik1
Плава памучна кошула со кратки ракави за момчиња. Состав:100% памук.Редовна колекција за момчиња пролет лето 2019.
Плава памучна кошула со кратки ракави за момчиња. Состав:100% памук.Редовна колекција за момчиња пролет лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.