Беба Кидс - Сино сива блуза ДИЛАН (1191OM0M53S00)

Беба Кидс - Сино сива блуза ДИЛАН (1191OM0M53S00)

Најниско 749,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_maicadilan1
Маица со долги ракави во мелирано сива боја, со црвени и темно сини илустрации за момчиња. Состав: 95% памук 5% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Маица со долги ракави во мелирано сива боја, со црвени и темно сини илустрации за момчиња. Состав: 95% памук 5% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.