Беба Кидс - Скафандер Ники (4191OU0L22S00)

Беба Кидс - Скафандер Ники (4191OU0L22S00)

Најниско 2.179,50 МКД Регуларна цена 4.359,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_skafanderniki
Сив скафандер за бебиња. Состав: Лице: 100% полиестер; Постава: 100% полиестер; Полнење: 100% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Сив скафандер за бебиња. Состав: Лице: 100% полиестер; Постава: 100% полиестер; Полнење: 100% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.