Беба Кидс - Сукња Бордо (4191OZ0S11E00)

Беба Кидс - Сукња Бордо (4191OZ0S11E00)

Најниско 364,50 МКД Регуларна цена 729,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_suknja_bordo1
Бордо плишана сукња за девојчиња. Состав: Лице: 93% полиестер, 3% еластин; Постава: 100% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Бордо плишана сукња за девојчиња. Состав: Лице: 93% полиестер, 3% еластин; Постава: 100% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.