Беба Кидс - Сукња ГАЛА (2191OZ0S11O01)

Беба Кидс - Сукња ГАЛА (2191OZ0S11O01)

Најниско 565,00 МКД Регуларна цена 799,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_suknjagala1
Црна сукња со портокалови рабови за девојчиња. Состав:100% вискоза. Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019.
Црна сукња со портокалови рабови за девојчиња. Состав:100% вискоза. Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.