Беба Кидс - Розова сукња БЕЛА (5191OZ0S11R01)

Беба Кидс - Розова сукња БЕЛА (5191OZ0S11R01)

Најниско 939,00 МКД Регуларна цена 1.249,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_exsuknjabella1
Розова сукња со цветни апликации.Состав: Тул: 100% полиестер; ПОСТАВА: 100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Розова сукња со цветни апликации.Состав: Тул: 100% полиестер; ПОСТАВА: 100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.