Беба Кидс - Сукња ЕЛИЗАБЕТА (5191OZ0S11T00)

Беба Кидс - Сукња ЕЛИЗАБЕТА (5191OZ0S11T00)

Најниско 819,00 МКД Регуларна цена 1.090,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_exsuknjaeliza1
Темно сина сукња со детали во сива боја. Состав: ЛИЦЕ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% полиестер. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Темно сина сукња со детали во сива боја. Состав: ЛИЦЕ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% полиестер. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.