Беба Кидс - Розова сукња СОФИЈА (5191OZ0S12R00)

Беба Кидс - Розова сукња СОФИЈА (5191OZ0S12R00)

Најниско 1.390,00 ден
На залиха
SKU
bk_g_exsuknjasofi1
Розова сукња, Состав: ЛИЦЕ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Розова сукња, Состав: ЛИЦЕ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.