Беба Кидс -Сребрена сукњичка СИЛВЕР (1191OZ0S12I01)

Беба Кидс -Сребрена сукњичка СИЛВЕР (1191OZ0S12I01)

Најниско 565,00 МКД Регуларна цена 799,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_suknjasilver1
Сребрена сукња за девојчиња. Состав: 100 % полиестер. ПОСТАВА: 100% полиестер.Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Сребрена сукња за девојчиња. Состав: 100 % полиестер. ПОСТАВА: 100% полиестер.Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.