Беба Кидс - Тексас Панталони Коста (3191OM0N21P00)

Беба Кидс - Тексас Панталони Коста (3191OM0N21P00)

Најниско 852,50 МКД Регуларна цена 1.705,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_m_teksas_pantalona_kosta1
Тексас фармерки со трегери за момчиња.Состав: 99% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Тексас фармерки со трегери за момчиња.Состав: 99% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.