Беба Кидс - Сино сиви тренерки ЕД (5191OM0T12S05)

Беба Кидс - Сиви тренерки ЕД (5191OM0T12S05)

Најниско 839,00 МКД Регуларна цена 1.199,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_trened1
Памучни сиви долен дел тренерки за момчиња. Состав: 100% памук. Органик колекција за момчиња пролет-лето 2019.
Памучни сиви долен дел тренерки за момчиња. Состав: 100% памук. Органик колекција за момчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.