Беба Кидс -Тренерка долна КОКО (1191OZ0T22R00)

Беба Кидс -Тренерка долна КОКО (1191OZ0T22R00)

Најниско 415,00 МКД Регуларна цена 590,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_trenkoko1
Розова долни дел тренерка за девојчиња . Состав: 94% памук, 6 % еластин. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Розова долни дел тренерка за девојчиња . Состав: 94% памук, 6 % еластин. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.