Беба Кидс - Tренерки Бејзик (5191OM0T12T00)

Беба Кидс - Tренерки Бејзик (5191OM0T12T00)

Најниско 495,00 МКД Регуларна цена 989,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_trenbejzik1
Темно сини долен дел тренерки од органски памук. Состав:100% памук. Бејзик колекција за момчиња пролет-лето 2019.
Темно сини долен дел тренерки од органски памук. Состав:100% памук. Бејзик колекција за момчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.