Беба Кидс -Сини тренерки долен дел ЈАНА (1191OZ0T22P01)

Беба Кидс -Сини тренерки долен дел ЈАНА (1191OZ0T22P01)

Најниско 680,00 МКД Регуларна цена 1.359,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_trenjana1
Долен дел тренерки за девојчиња во деним сина боја и вез на задните џепови. Состав: 50% памук, 48% полиестер и 2 % еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Долен дел тренерки за девојчиња во деним сина боја и вез на задните џепови. Состав: 50% памук, 48% полиестер и 2 % еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.