Беба Кидс - Тренерки ПРУГА (1191OM0T12S02)

Беба Кидс - Тренерки ПРУГА (1191OM0T12S02)

Најниско 350,00 МКД Регуларна цена 499,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_trenpruga1
Сив долен дел тренерки за момчиња. Состав: 93% памук 7% еластин. Редовна колекција за момчиња пролет лето 2019.
Сив долен дел тренерки за момчиња. Состав: 93% памук 7% еластин. Редовна колекција за момчиња пролет лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.