Беба Кидс - Розово фустанче ЛУИЗ (5191OZ0H33R00)

Беба Кидс - Розово фустанче ЛУИЗ (5191OZ0H33R00)

Најниско 2.290,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_exfustluiz1
Розово фустанче со кратки ракави, со цветни апликации и црно коланче за девојчиња. Состав: ЛИЦЕ: 100% полиестер; ПОСТАВА:100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Розово фустанче со кратки ракави, со цветни апликации и црно коланче за девојчиња. Состав: ЛИЦЕ: 100% полиестер; ПОСТАВА:100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.