Беба Кидс - Маица ЛУЦИЈА (5191OZ0M43R01)

Беба Кидс - Маица ЛУЦИЈА (5191OZ0M43R01)

Најниско 1.390,00 ден
На залиха
SKU
bk_g_exmaicalucija1
Розова маица со апликации во вид на шарени светки за девојчиња. Состав: ЛИЦЕ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% памук . Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Розова маица со апликации во вид на шарени светки за девојчиња. Состав: ЛИЦЕ:100% полиестер; ПОСТАВА:100% памук . Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.