Kреветче Kikka Boo - Dessine Moi

Kреветче Kikka Boo - Dessine Moi

6.690,00 МКД
На залиха
SKU шифра
lc_0003319_1275
Креветчето обезбедува целосна удобност и добар сон на вашето дете.Креветчето е компактно удобно и безбедно за детето.
• Наменет за деца од самото раѓање до 36 месеци
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.