Маица за девојчиња Барб (2201OZ0M20B00)

Маица за девојчиња Барб (2201OZ0M20B00)

Најниско 599,00 МКД
На залиха
SKU шифра
majica_za_devojčice_barb1
Бела миаца без ракави со илустрација за девојчиња. Состав: 94.5% памук, 5.5% еластин. Колекција пролет/лето 2020.
Бела миаца без ракави со илустрација за девојчиња. Состав: 94.5% памук, 5.5% еластин. Колекција пролет/лето 2020.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.