Маица за девојчиња Николета (2201OZ0M43B06)

Маица за девојчиња Николета (2201OZ0M43B06)

Најниско 839,00 МКД
На залиха
SKU шифра
majica_za_devojčice_nikoleta1
Бела маица со кратки ракави со декорации за девојчиња. Состав: 95.3% памук, 4.7% еластин. Колекција пролет/лето 2020.
Бела маица со кратки ракави со декорации за девојчиња. Состав: 95.3% памук, 4.7% еластин. Колекција пролет/лето 2020.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.