Шорцеви за девојчиња Сиси (2201OZ0F10O01)

Шорцеви за девојчиња Сиси (2201OZ0F10O01)

Најниско 1.199,00 МКД
На залиха
SKU шифра
šorts_za_devojčice_sisi1
Бели шорцеви со шарен каиш. Состав: 100% памук. Колекција пролет/лето 2020.
Бели шорцеви со шарен каиш. Состав: 100% памук. Колекција пролет/лето 2020.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.