Слубан - Зградата на Лими и Квини M38-B0572

Слубан - Зградата на Лими и Квини M38-B0572

1.390,00 МКД
На залиха
SKU шифра
slub_limy1
Секакви интересни случки се случуваат во станбената зграда на Лими и Квини! Овој сет на Слубан коцки нуди можности за долготрајна игра со градењето на оваа зграда и одигрувањето на различни сценарија со нејзините жители. Овој сет се состои од 305 коцки вклучувајќи три мини-фигури на луѓе, едно куче, автомобил и скејтборд. Сите коцки се направени од високо-квалитетни материјали и се CE, ROHS and ISO 9001:2008 сертифицирани.
Секакви интересни случки се случуваат во станбената зграда на Лими и Квини! Овој сет на Слубан коцки нуди можности за долготрајна игра со градењето на оваа зграда и одигрувањето на различни сценарија со нејзините жители. Овој сет се состои од 305 коцки вклучувајќи три мини-фигури на луѓе, едно куче, автомобил и скејтборд. Сите коцки се направени од високо-квалитетни материјали и се CE, ROHS and ISO 9001:2008 сертифицирани. Со сетот добивате и детални чекор-по-чекор инструкции за градење во боја. Препорачана возраст: 6+ години. Холандската компанија Слубан произведува коцки за градење кои се компатибилни со оние на водечките производители но имаат значително подостапни цени. Нивниот асортиман вклучува различни теми привлечни за девојчиња, момчиња а и за возрасните љубители на коцките за градење. Асортиманот во нашата е-продавница вклучува производи од колекциите Авијација, Војска, Детска Колекција, Девојчиња од соништата, Градежништво, Град, Полиција и Пожарникари.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.