Транспортер Kikka Boo-Alvi

Транспортер Kikka Boo-Alvi

2.990,00 МКД
На залиха
SKU шифра
kb_alvi1
За бебиња од 3-13 кгр
Наменет за бебиња од самото раѓање до 13 кг. • Ергономска рачка која се подесува во повеќе позиции. • Меко, удобно, целосно перниче за новороденчиња. • Заштитник од сонце. • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. • Материјалот лесно се одржува и лесно се вади за перење. • Димензии на производот : 65x32x23
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.